Gazeta10

Shakira “thumbon” hapur Piquen

Futbollisti, Gerard Pique, dhe këngëtarja, Shakira, kanë kohë prej kur komentohen në media ndërkombëtare. Ata u komentuan në të gjitha mediat ndërkombëtare për ndarjen e

Read More »