Gazeta10

Avdyli: Armend Dallku më shumë rrinë në fushë se në studio televizive, andaj po ka suksese

Emisioni “Kampionët” vazhdon edhe këtë të diel, kësaj radhe duke diskutuar ndeshjet e Superligës së Kosovës dhe ‘krisjen’ e raporteve mes FFK-së e FSHF-së.

 Të ftuar në studio janë Liridon Leci, Enkelida Gegollaj, Arbër Avdyli, Tahir Lushtaku dhe Mentor Zhdrella.

Gjatë diskutimit, foli edhe Arbër Avdyli, gazetar i sportit.

Ai lavdëroi punën e trajnerit të Dukagjinit, Armend Dallkut.

“Dallku më shumë rrinë në fushë sesa në studio televizive, andaj mendoj se kjo është rruga kryesore që po e dërgon në suksese me Dukagjinin.” – tha ai.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri