Gazeta10

​Bashkatdhetarët vizitojnë Kuvendin e Kosovës

Kuvendi i Kosovës ka hapur dyert për bashkatdhetarët. Për dy ditë radhazi, ata do të kenë mundësi të vizitojnë hapësirat brenda parlamentit.

Nga ora 08:00 e mëngjesit të sotëm, ata kanë nisur vizitën, nga ku po shoqërohen nga deputetë të LVV-së, Enver Dugolli dhe Avni Dehari.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur