Gazeta10

Bashkëjetoi me të mitur nën moshën gjashtëmbëdhjetë vjet, dënohet me dy vite burgim

Arrestohet një person në Kamenicë për veprën penale “Bashkëjetesë me personin nën moshën gjashtëmbëdhjetë vjet”.

Policia e Kosovës ka arrestuar personin S. D., dhe në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore është dënuar prej dy vite e gjashtë muaj, i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit  për veprën e lartcekur “Bashkëjetesë me personin nën moshën gjashtëmbëdhjetë vjet”.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat