Gazeta10

Boris Johsnon i shkujdesur në ballinat e mediave nga pushimet e tij në Greqi

Kryeministri britanik në ikje po vazhdoj të pushtojë ballinat e mediave botërore. Sot janë mbushur gazetat me foto të tij në plazhet greke ku ai shfaqet i shkujdesur dhe i shtrirë në rërë.

Ai po i  kalon pushimet me gruan e tij 34 vjeçare, Carrie dhe famijen e tyre në ishullin Evia, afër Athinës.  

Shumë turistë janë befasuar me paraqitjen e tij dhe si ka mund ta gjej atë plazh të panjohur, ku madje nuk kishte as çadra majftueshëm. Edhe Johnson është detyruar të mos qëndrojë shumë në diell.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë