Gazeta10

Boris Johsnon i shkujdesur në ballinat e mediave nga pushimet e tij në Greqi

Kryeministri britanik në ikje po vazhdoj të pushtojë ballinat e mediave botërore. Sot janë mbushur gazetat me foto të tij në plazhet greke ku ai shfaqet i shkujdesur dhe i shtrirë në rërë.

Ai po i  kalon pushimet me gruan e tij 34 vjeçare, Carrie dhe famijen e tyre në ishullin Evia, afër Athinës.  

Shumë turistë janë befasuar me paraqitjen e tij dhe si ka mund ta gjej atë plazh të panjohur, ku madje nuk kishte as çadra majftueshëm. Edhe Johnson është detyruar të mos qëndrojë shumë në diell.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë