Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, krejtësisht vonë në mbrëmje, rreth mesnatës, pritet të ketë reshje të pakta

Read More »