Gazeta10

Çelaj: Me kauza të PDK-së, VV-ja i fitoi zgjedhjet

Aktori i njohur i teatrit, Lirik Çelaj në emisionin “Gallatë” më Arben Ahmetin ka folur edhe për politikën e PDK-së.

Sipas tij me kauzat e PDK-së Vetëvendosja i ka fituar zgjedhjet, raporton Gazeta10.

“Me kauzat e PDK-së, Vetëvendosja i fitoi zgjedhjet, pra ka qenë një paragjykim që dikush i ka këshillu që nëse ti thu që jom shqiptar, jo se je shumë katunar mos i përmend bonu ma cool pak gjeje një rrugë tjetër, kjo i ka pengu, përpjekja për tu reformu në ekstremin tjetër, jashtë reformës”, tha ai në Gallatë./Gazeta10

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri