Gazeta10

Derbit londinez i dha shije të hidhur përplasja e dy trajnerëve Tuchel-Conte

Ndeshja derbi e kësaj xhiroje në Premier League u mbyll me barazim në minutat e fundit shtesë si rezultat i golit të Keane, 2-2.

Në një ndjeshje të mirë e me shumë raste, kur u duk se Chelsea po i merr pikat e plota, nga një goditje këndi ishte sulmuesi anglez që shënoi me kokë për 2-2.

Por këtij derbi hije të hidhur i dha përplasja në fund e dy trajnerëve, Conte – Tuchel, dhe u desht vetëm ndërhyrja e stafit të dy ekipeve për t’i ndarë trajnerët.

E fërkimet mes të dyve kanë nisur edhe më herët duke tensionuar shumë raportet.

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)