Gazeta10

Escobar dhe Lajçak flasin ekskluzivisht për Kanal 10, ndiqeni në Politiko pas pak

Sonte në Politiko do ta transmetojmë deklaratën ekskluzive të të Dërguarit Amerikan për Dialogun, Gabriel Escobar dhënë për Kanal10 dhe gazetarin Xhemajl Rexha në Bruksel, pak para se të niste darkën me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Në emisionin Politiko mund ta ndiqni edhe një tjetër deklaratë ekskluzive të Përfaqësuesit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak dhënë për Kanal 10.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë