Gazeta10

Fantazisti i ri i Milanit ka aterruar në Malpensa, sot priten testet mjekësore

Njëri prej lojtarëve të shumëpërfolur gjatë këtij afati kalimtar është mesfushori belg, Charles De Ketelaere, i cili tani është lojtar i Milanit.

Fantazisti ka arritur mbrëmë vonë në Milano ku është pritur nga dhjetëra tifozë të ekipit kuq e zi italian. Ai pritet gjatë ditës t’iu nënshtrohet testeve mjekësore.

Me 1.92 metrat e tij, ai pritet të jetë mesfushori më i gjatë këtë edicion në Serie A.

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë