Gazeta10

Gjyqtari i kërkon falje Gjilanit për gabimin që i kushtoi me humbje ndaj Llapit

Gjyqtari Gramos Shala i ka kërkuar falje publike klubit të futbollit Gjilani për ndeshjen e fundit ndaj Llapit, ku gjilanasit konsideruan se janë dëmtuar.

Shala akordoi penallti për llapjanët në fund të ndeshjes, e cila u diskutua mbrëmë nwpwr studiot televizive.

Dhe, duke i parë kritikat që i erdhën nga të gjitha anët, referi i Superligës e pranoi fajin dhe i kërkoi falje ekipit të dëmtuar në këtë rast.

Sidoqoftë, Gramos Shala ka kërkuar më shumë respekt për të dhe për kolegët e tij duke e pasur parasysh sakrificën e tyre në fushat e blerta.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e gjyqtarit kosovar.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur