Gazeta10

Hotel Adria: Vrasja nuk ndodhi në objektin tonë, pamjet janë në duar të Policisë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në lagjen “Arbëria” të Prishtinës. Një person mbeti i vrarë nga arma e zjarrit dhe dy të tjerë u plagosën nga therja me thikë.

Rasti ka ndodhur rreth orës 13:20, afër hotel “Adria”.

Nga ky hotel kanë thënë për Insajderin se nuk kanë informacione për shkaqet që kanë quar deri tek rasti tragjik dhe se pamjet e rastit i ka policia.

“Nuk kemi asnjë informacion për motivet e rastit. Se e gjithë kjo ka ndodh në afërsi te objektit por jo brenda tek ne. Te gjitha pamjet e rastit janë në duart e Policisë së Kosovës dhe po presim për zbardhje te rastit”, thanë nga hotel ‘Adria’.

Tutje nga Hotel Adria kanë thënë se të përfshirit në këtë rast nuk kanë qenë klientë të tyre.

“Ata nuk kane qenë klient tanë as diçka, e gjithë ngjarja ndodhi jashtë”, kanë deklaruar ata për Insajderin.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
337396267_2556707847803320_5631195340894130427_n
“Gjendja i është keqësuar”, Gazetarja kosovare kërkon ndihmë për shërimin e bashkëshortit