Gazeta10

Ish konkurrentja e “Për’puthen” zbulon tatuazhin afër zonës intime

Efi ishte njëra ndër ish konkurrentet e “Për’puthen 3” më të përfolura.


Kjo pasi ajo kishte ngjashmëri të madhe me moderatoren e programit, Bora Zemani.

Edhe pas daljes së saj nga programi i dashurisë, ajo vazhdon e komentohet për jetën e saj private.

Së fundi ajo ka filluar pushimet, dhe bashkë me të ndodhet edhe Mikela, me të cilën u bënë shoqe sa ishin pjesë e emisionit.

Nga atje Efi po qëndron mjaftë aktive me imazhe të ndryshme të cilat i ndanë me ndjekësit e saj, dhe duket qartë se po kalon për mrekulli.

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë