Gazeta10

Ish-presidenti Thaçi i uron nga Haga ditëlindjen kryeministrit Rama

Djalin e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Endrit Thaçi e ka uruar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, me rastin e ditëlindjes së tij.

Ai përmes Instagramit të tij, është shprehur se këtë urim po e bën edhe në emër të babait të tij, nga biseda me të cilin, siç tha ai, e kuptoi se sot feston ditëlindjen Rama.

“Nga një bashkëbisedë spontane me babin, e kuptova që më 4 korrik e ka ditëlindjen edhe miku i tij i madh, kryeministri Edi Rama”.

“E admiroj për kujdesën që ka. Kryeministër Edi Rama, urime ditëlindjen në emër të babit dhe timin”, ka shkruar tutje Endriti./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur