Gazeta10

Ishte i kërkuar nga policia, arrestohet në Aeroport të Prishtinës

Një shtetas i huaj është arrestuar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari.

Ndaj tij kishte urdhërarrest ndërkombëtar, shkruan Insajderi.

I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Aeroporti Adem Jashari / 04.06.2024 – 08:00. Në bazë të urdhërarrestit ndërkombëtar është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim. 

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube