Gazeta10

Koreografia “Zoti është Shqiptar” shkakton debat të ashpër në studio

Në emisionin “Kampionët”, sot është diskutuar  për ndeshjen e sotme të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe.

Kjo ndeshje sot ka ka përfunduar me rezultatin 0-0 sfida mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila u zhvillua në stadiumin “Air Albania”dhe ndeshja ka qenë e qetë nga të dy skuadrat dhe nuk ka pasur shumë raste konkrete.

Në ndeshjen e cila u zhvillua në “Air Albania” ëhtë shfaqur një baner “Zoti është Shqiptar” dhe ky baner ka shkaktuar debate të shumta në studio ku komentatori Krenar Shala është shprehur se nuk do ta komentoj këtë.

Ky baner përveç Shalës i cili nuk deshi të komentoj ka shkaktuar debat edhe me musafirët e tjerë në studio.

Për të parë këtë debat ndiqeni videon më posht:

NË FOKUS

gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
naim murseli
“Dy ditë besë” - Familja Ademaj i jep besë familjes Murseli
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
407385529_222349917549408_8629165754259080005_n
Naim Murseli dhe Liridona që u vra pardje, kishin aplikuar për divorc në vitin 2019, por çështja s’kishte marrë epilog
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
naim
“S’e durojnë burgun ata që paguajnë mercenar për ta vrarë një nënë”, çka po aludon avokati i njohur