Gazeta10

Ministria e Shëndetësisë apel qytetarëve: Kujdes të shtuar nga temperaturat e larta këto ditë

Ministria e Shëndetësisë ka apeluar te qytetarët që të kenë kujdes të shtuar nga temperaturat e larta gjatë këtyre ditëve.

Në njoftimin e MSH’së u bëhet thirrje qytetarëve që t’u përmbahen rekomandimeve të Ministrisë dhe Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike.

 “Qytetarë të dashur, këto ditë duhet të keni kujdes të shtuar nga temperaturat e larta.  Ju lutemi, përmbajuni rekomandimeve të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike”, thuhet në apel.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?