Gazeta10

Nita dhe Shpati i BBVA sërish bashkë? Kapen “mat” në shoqërinë e njëri tjerit (VIDEO)

Pëlqimi në mes Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit që pritej të zhvillohej brenda “BBVA” duket se po ndodh jashtë.

Dyshja janë parë së fundmi teksa dilnin nga një kafene së bashku.

Nuk dihet arsyeja se përse janë takuar apo nëse ka ndonjë zhvillim në mes tyre.

Kujtojmë që Nita e pranoi vetë brenda shtëpisë së “BBV” që dikur është frekuentuar me Shpatin, por ai raport ishte mbyllur shumë kohë më parë.

Brenda shtëpisë ata qëndruan shumë afër me njëri-tjetrin, por si Nita dhe Shpati treguan se nuk do të kishte një rikthim në mes tyre./Gazeta10

@welcome_to_albania_2

Nitushi dhe Shpatushi😂😂

♬ Дикая львица – ALEX&RUS

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij