Gazeta10

Olta merr mesazh nga burri i saj në BBVA

Banorët e Big Brother VIP Albania edhe gjatë ditës së sotme kanë patur mundësinë që të lexojnë mesazhe të tjera nga publiku, raporton Gazeta10.

Por, përveç fansave të tyre ata në disa raste kanë pranuar mesazhe edhe nga familjarët e tyre, miqtë apo të afërmit.

Një i tillë ka ardhur edhe nga bashkëshorti i Olta Gixharit, i cili përveç nuk ka lënë pa përmendur edhe kundërshtarin më të madh të aktores në lojën e BBVA, Luizin.

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se nuk kemi hotel. Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”, ka shkruar partneri i Oltës.

Theksojmë që pavarësisht debateve të shumta, së fundmi Luizi i kërkoi falje Oltës për situatën e krijuar gjatë spektaklit të mbrëmshëm (e martë) madje dyshja edhe ndan një përqafim me njëri-tjetrin.

Olta madje tha se ajo dëshiron që të jetë bashkë me Luizin në finalen e Big Brother VIP Albania./Gazeta10

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë