Gazeta10

Përfundon dita e pestë e kërkimit të personit të zhdukur në Leposaviq, ende asnjë gjurmë

Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim, ditë më parë ka njoftuar se janë në kërkim të një qytetari të zhdukur në Leposaviq.

Ndërkaq sot përmes një postimi në Facebook kanë njoftuar se ka përfunduar edhe dita e pestë e kërkimit.

“Ka përfunduar edhe dita e 5 e kërkimit në lumin Ibër në Leposaviq”, thuhet në njoftimin e kësaj shoqate.

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët