Gazeta10

Pronari i Chelseat: Realin e mposhtim 3-0 sonte

Pronari i Chelseat Todd Boehly është shumë i bindur se skuadra e tij do ta mposht Real Madridin me rezultat 3-0.

Të dy gjigantët evropian ballafaqohen sonte në stadiumin “Santiago Bernabeu” në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.Boelhy ka kërkuar që tifozët të kenë shumë besim te skuadra para përplasjes në Spanjë.

“Chelsea do të fitojë 3-0 sonte. Unë u them tifozëve: kini shumë besim. Ne e shikojmë këtë si një proces afatgjatë, kemi shumë punë për të bërë. Ne kemi shumë besim për të ardhmen. E ardhmja jonë është e ndritur”, ka deklaruar Boehly.

Ndeshja Real Madrid-Chelsea zhvillohet me fillim nga ora 21:00.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur