Gazeta10

Romeo Veshaj pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’?

Romeo Veshaj ka deklaruar se nuk do merrte pjesë në një reality-show si “Big Brother VIP”, madje nuk ka dashur as që Donaldi t’i bashkohej atij.

Por, gjërat ndryshojnë me kohën. Së fundmi ka zëra që thonë se aktori dhe moderatori mund të jetë së shpejti banor i “Big Brother VIP 2”. 

Sipas “Kryefjala.com”, Romeo ka zhvilluar disa takime me produksionin por ende nuk ka arritur në një vendim përfundimtar. Po e njëjta media shkruan se njerëzit pranë tij e kanë këshilluar mos të hyjë sepse Luizi ka shkuar shumë larg me lojën.

Mbetet për tu parë se çfarë do ndodhë./Gazeta10

NË FOKUS

bruno
Bruno plas 'bombën': Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar
plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
Screen Shot 2023-03-29 at 6.12
EKSKLUZIVE: Skena politike në ethe, vendimi i Kushtetueses mund ta rrëzojë presidenten
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic