Gazeta10

Shala: “Spanja mundet me na poshtërua, shpresoj të paktën në një humbje dinjitoze”

Ndeshja në mes Shqipërisë dhe Spanjës pritet tëe fillojë pas pak minutash.

Komentatori politik Krenar Shala në emisionin “Kampionët” në Kanal10, nuk është shprehur optimist se Shqipëria mund të nxjerr rezultat pozitiv në përballën kundër Spanjës.

Ai ka thënë se shpreson në një humbje dinitoze të Shqipërisë prej Spanjës.

“Sukses i madh është me humb sonte nga Spanja, ngase Spanja mundet me na poshtëru “, ka thënë Shala

Fitorja eventuale e Shqipërisë ndaj Spanjës, kuqezinjve do t’u jepte rastin të kualifikohen në Euro2024. /GAZETA10/

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur