Gazeta10

“Sot, ditë e xhuma!”, deputetja e VV-së lutet për motrën që iu lëndua nga kulmi i komunës

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fjolla Ujkani, është lutur për motrën e saj, e cila dje është lënduar në rastin e rënies së kulmit të objektit të Komunës së Prishtinës.

Në profilin e saj në “Facebook”, ajo ka shkruar se sot ditë e premte është lutur për shëndeti e motrës se saj.

“Sot, ditë e xhuma!”, shkruan deputetja kosovare, duke iu referuar ditës së premte. “Lutemi për ty, Elza”, vazhdon tutje Ujkani.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej