Gazeta10

SPINP Agency – kompania që dizajnoi dhe zhvilloi Gazetën 10

Gazeta 10 që doli online në dy vjetorin e themelimit të Kanal 10 është dizajnuar dhe zhvilluar nga kompania SPINP Agency.

Ekipi entuziast dhe energjik me në krye udhëheqësit e kompanisë, Ardian dhe Armend Aliu kanë punuar me passion për të sjellë tek lexuesi një sajt që është lehtësisht i qasshëm, i kapshëm për sy dhe me ndarje të qarta të rubrikave.

Njëri nga pronarët, Armendi ka përgëzuar ekipin dhe ka rrëfyer për historinë e suksesshme të bashkëpunimit me Kanal 10.

“Urime Kanal10 për lansimin online të dy platformave të reja: Gazeta10 dhe Radio10! Falenderoj shumë ekipin e Kanal10 për besimin në kompaninë tonë SPINP Agency dhe posaçërisht për bashkëpunimin e sinqertë dhe korrekt të Bashmir Xhemaj dhe Fidan Rama! E gjithë kjo punë është bërë nga ekipi i shkëlqyer dhe i palodhshëm i SPINP: Platori, Altini, Bleardi, Drini, Betina. Urime” ka shkruar ai.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë