Gazeta10

U rrah nga i dashuri në mes të rrugës, reperja e famshme publikon pamjet tronditëse

Reperja e njohur Bhad Bhabie ka shqetësuar ndjekësit duke postuar disa pamje tronditëse në Instagram.

Në video shfaqet reperja dhe ish-i dashuri i saj, Le Vaughn, teksa ky i fundit e dhunon fizikisht.

Videoja e bërë më 30 qershor, tregon Le, gjithashtu babain e vajzës së saj të vogël, duke e shtyrë reperen në tokë. BB postoi gjithashtu foto që tregonin atë me sy të nxirë e të fryrë dhe mavijosje në fytyrë.

Videot dhe fotot më pas janë fshirë nga llogaria e saj në IG. Bhad Bhabie dhe Le i kishin dhënë fund lidhjes së tyre në maj.

Ajo shkroi në një postim tashmë të fshirë: Ky burrë mendon se do të ma marrë vajzën time nga unë!!! Thuaj çfarë të duash, për të marrësh fëmijën tim është çmenduri.

Reperja solli në jetë vajzën e tyre Kali në muajin mars.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur