Gazeta10

Vdiq në aksidentin e tmerrshëm me Ferrari në Itali, nesër i jepet lamtumira e fundit 40-vjeçarit nga Juniku

Hysni Qestaj, 40-vjeçari nga Juniku, humbi jetën pas aksidentit të rëndë me Ferrari në Italinë Veriore, në fillim të muajit prill.

Një muaj pas ai do të varroset në vendlindjen e tij në Junik.

Për ceremoninë e varrimit kanë njoftuar me dhimbje familjarët e tij.

Funerali i Qestaj i cili bashkë më gruan dhe fëmijët jetonte ne Zvicër do të niset nga shtëpia e tij në Pejë, ndërsa ceremonia e varrimit do të zhvillohet në ora 15:00.

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Kengetari-600x360-1
Vdes këngëtari i njohur në Shkup, detajet nga përleshja që la edhe të plagosur
hekuran_murati-600x360-1
Pilotimi i Skemës së Asistencës Sociale, ministri Murati del me sqarim pas pyetjeve të qytetarëve
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
vdes
Humb jetën aksidentalisht në Zvicër i riu nga Deçani
hasib
“U rrëzua nga qershia”- Detaje për vdekjen e gardianit istogas