Gazeta10

Zumberi: Kemi mundur të fitojmë më shumë pikë

Kapiteni i Kosovës U21 në futboll, Valon Zumberi, ka vlerësuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij do të mund të merrnin më shumë pikë në këto ndeshje eliminatore për “Euro 2025”.

Por, ai ka theksuar se u ka munguar fati.

“Njësoj si në lojën e parë ishim pa fat. Kemi mundur të shënonim edhe golin e tretë. Megjithatë, jemi kthyer dy herë në lojë dhe morëm barazimin, kështu që jemi të kënaqur. Lojtarëve të rinj u them që të punojnë sa më shumë që është e mundur. Nuk jam i kënaqur shumë me pikët e fituara deri tani sepse kemi grup të fortë dhe mund të marrim më shumë pikë. Besoj se do të marrim më shumë pikë në ndeshjen tjetër”, është shprehur Zumberi për “ArtMotion”.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur