Gazeta10

Djali i Hashim Thaçit kujton fitoren e 2014-ës: S’ka politikan që ka fituar zgjedhje më shumë në dy dekada liri

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, ka postuar një fotografi me ballinat e gazetave pas zgjedhjeve të 8 qershorit 2014 ku kishte fituar Partia Demokratike e Kosovës.

Endrit Thaçi ka thënë se këto kishin qenë zgjedhjet e shtata me radhë që i kishte fituar babai i tij Hashim Thaçi, duke shtuar se s’ka politikan në Kosovë që ka fituar më shumë zgjedhje në mbi dy dekada liri.

“Jam krenar me ty bab”, ka shkruar Endrit Thaçi.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
Vrasjee
Rrahja mes familjarëve në Shtime përfundon me fatalitet, vdes njëri nga anëtarët
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube