VIDEO TE KANAL 10
TEMA E GAZETËS
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
Screenshot 2023-11-30 205524
Përfundon aksioni i policisë në lagjen Arbëria që u zhvillua kundër grabitësve të arit në Suharekë
Policia konfirmon vrasjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë dhe arrestimin e katër të tjerëve
Grabitja në Suharekë| Ky është grabitësi i cili mbeti i vrarë në aksionin e policisë në Arbëri (FOTO)

GJYKIMI SPECIAL

Vazhdon edhe sot gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së në Hagë
hodaj
“Kanë vrarë dhe janë të lirë”, Avokati Hodaj kritikon gjykatën për mosndëshkushmëri ndaj këtyre personave
Elezi
"Ishin trajnuar në Dragash" - Shokon eksperti i sigurisë: I vrari kishte qenë pjesë e ISIS-it
kurt
Kurti, Quint-it: S’ka zgjedhje të Serbisë në Kosovë pa marrëveshje ndërshtetërore
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
Sadiku
Sadiku: I vrari kishte qëndruar në shtëpi bashkë me fëmijët në Arbëri para neutralizimit
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
shirit164552007116764536751680899576
Ky është 29 vjeçari që dyshohet se vrau mbrëmë babanë e gruas së tij
bujar bashaa
“E kam thy dritaren edhe përmes kulmit…”/ Si rrëfente Bujar Basha për arratisjen e tij nga burgu i Prizrenit
Screenshot_1-110-1130x635
Grabitja në Suharekë| Ky është grabitësi i cili mbeti i vrarë në aksionin e policisë në Arbëri (FOTO)

OPINION 10

OPINION 10

MË TË LEXUARAT
Aksidentohet Mërgim Vojvoda, kjo është gjendaj e tij
Bokseri shqiptari rrëzon serbin që në rundin e dytë
“Bombë” në Itali: Pioli drejt shkarkimit nga Milani, ky pritet të jetë trajneri i ri
MË TË LEXUARAT
Adelina bëhet sërish nuse, burri i saj 50 vjeçar do të ‘shkrihet’ kur ta shoh
Pas puthjes së Lumbardhit, relacioni i tij me Albyn kalon në nivel tjetër
Një ditë pas Ditës së Flamurit, Drake sjell këngë ku ka të veshur xhaketë kuq e zi
Play Video

Së Shpejti!