Gazeta10

8-vjeçari merr lëndime të rënda nga sulmi i qenve endacakë në Prishtinë

Një fëmijë i moshës 8-vjeçare është sulmuar nga një grumbull qensh endacakë, shkruan Gazeta10.

Nëna i fëmijut rastin e ka raportuar tek faqja “Vrojtuesit e Lagjes”, ku edhe është shprehur e shqetësuar me plagët që ka marrë fëmija i saj.

Postimi i plotë i saj:

“Deshta me e raportu qe pardje nje qen endacak te rruga Bedri Berisha- Rruga C me ka sulmuar dhe kafshuar djalin time 8 vjecar, ka shprehur nje Vrojtuese!

Eshte qene qe tash e sa kohe rrine ne lagje dhe djali im eshte personi i 4 qe une po e njohe qe e ka kafshuar”. / Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri