Gazeta10

8-vjeçari merr lëndime të rënda nga sulmi i qenve endacakë në Prishtinë

Një fëmijë i moshës 8-vjeçare është sulmuar nga një grumbull qensh endacakë, shkruan Gazeta10.

Nëna i fëmijut rastin e ka raportuar tek faqja “Vrojtuesit e Lagjes”, ku edhe është shprehur e shqetësuar me plagët që ka marrë fëmija i saj.

Postimi i plotë i saj:

“Deshta me e raportu qe pardje nje qen endacak te rruga Bedri Berisha- Rruga C me ka sulmuar dhe kafshuar djalin time 8 vjecar, ka shprehur nje Vrojtuese!

Eshte qene qe tash e sa kohe rrine ne lagje dhe djali im eshte personi i 4 qe une po e njohe qe e ka kafshuar”. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
337396267_2556707847803320_5631195340894130427_n
“Gjendja i është keqësuar”, Gazetarja kosovare kërkon ndihmë për shërimin e bashkëshortit