Gazeta10

Ahmeti thotë se Kanal10 i janë bashkuar 40 kompani të reja, i falënderon ata

Drejtori i Kanal10, Arben Ahmeti, ka thënë se Kanal10 i janë bashkuar 40 kompani të reja, raporton Gazeta10.

Ai i ka falënderuar ato teksa ka thënë se ky numër ka qenë i paimagjinueshëm.

“Janë rreth 40 kompani që na janë bashkuar, unë do të shfrytëzoj rastin një herë tjetër për t’i falënderuar një nga një. Është i paimagjinueshëm numri i kompanive që na janë bashkuar”, ka thënë Ahmeti.

Ai ka thënë se i gjithë ky investim ka qenë për shkak të këtyre kompanive të cilat kanë marketing për dy-tri vite me Kanal10.

“Prej knaufit të cilin e kam përmendur shumë e deri tek dyert e dritaret është rezultat i 40 kompanive, të cilat na kanë ndihmuar dhe kanë pranuar që duke marrë marketing për nga kohë të gjatë, dy-tre vjet të ardhshme në kuadër të televizionit tonë, të na ndihmojnë me investimin” , ka thënë ai. / Gazeta10

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri