Gazeta10

Ali Ahmeti emocionon duke folur për heronjtë me Lorik Canën dhe babain e tij

Nga selia e BDI-së në Tetovë, kryetari i saj Ali Ahmeti ka folur për heroizmin e disa prej heronjve të Kosovës të rënë në luftërat e fundit.

Këtë bisedë emocionuese me shumë detaje personale ai e bën më ish yllin shqiptar të futbollit, Lorik Cana dhe babain e tij, Agimin.

Në një video të shpërndarë duket e stërmbushur zyra e Ahmetit me piktura të heronjëve ku Ali Ahmeti flet me detaje për trimëritë e tyre dhe betejat ku ka luftuar. “Fehmi e Xhevë Lladrovci, Luani..Abedin Rexha, Fadil Vata ..” e heronjë të tjerë dëgjohet zëri i Aliut që provokon kurreshtjen e madhe të Lorik Canës.

VIDEO:

ALI AHMETI EMOCIONON DUKE FOLUR PËR HERONJTË me Lorik Canën dhe babain e tij, Agimin në selinë e BDI-së në Tetovë. Në një video të shpërndarë duket e stërmbushur zyra e Ahmetit me piktura të heronjëve ku Ali Ahmeti flet me detaje për trimëritë e tyre dhe betejat ku ka luftuar. “Fehmi e Xhevë Lladrovci, Luani..Abedin Rexha, Fadil Vata ..” e heronjë të tjerë dëgjohet zëri i Aliut që provokon kurreshtjen e madhe të Lorik Canës.

Posted by Gazeta10 on Saturday, 6 August 2022

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë