Gazeta10

Ambasadori britanik ngjitet në malet e Sharrit: Vendi më i bukur që kam qenë ndonjëherë

Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Jonathan Hargreaves ka festuar ditëlindjen në malet e Sharrit, pamjet këto të cilat i vlerësoi shumë.

Hargreaves përmes një shkrimi në Facebook, të cilit i ka bashkangjitur edhe disa fotografi ka thënë se malet e Sharrit janë vendi më i bukur që ka qenë ndonjëherë.

Ai është surprizuar nga këto pamje që karakterizojnë vendin tonë.

“Ditëlindje spektakolare në malet e Sharrit. Ngjitur nëpër kullota të mrekullueshme deri në majën e Koxha.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube