Gazeta10

Anita e zëvendësoi në ‘BBVK’, vjen reagimi i parë i Afërditës

Afërdita Paqarada ishte opinioniste prej datës 5 dhjetor, raporton Gazeta10.

Ajo ka dhënë mendime nga më të ndryshmet për banorët brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Por, të premten që shkoi modelja e njohur kosovare bëri të ditur se po heq dorë nga karriga e famshme e këtij Reality Show.

Afërdita nuk mungoi as me opinione publike në rrjetin e saj social Instagram./Gazeta10

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova