Gazeta10

Arrestohet 29-vjeçari, dyshohet se vodhi para nga një automjet në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person për veprën penale “Vjedhje”.

L.R., 29 vjeç dyshohet se ka vjedhur një shumë parash nga automjeti i viktimës.

Ai është dërguar në qendrën e mbajtjes.

“Rasti ka ndodhur dje (12.09.2023), në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë, ku dyshohet se ankuesit i janë vjedhur një shumë e parave nga automjeti i tij, të ciliin e kishte të parkuar një parking, në rrugës e sipërshënuar.”

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri