Gazeta10

Arsim Gërxhaliu shfaqet i mërzitur pas djegies së zyrave të Mjekësisë Ligjore

Një zjarr i madh e ka përfshirë Objektin e Institutit të Mjekësisë Ligjore në Prishtinë sot në orët e para të mëngjesit.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për zjarrin e madh që përfshiu mëngjesin e sotëm Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Sipas policisë, nga zjarri janë përfshirë dy zyre brenda objektit, raporton gazeta10.

Flora Ahmeti ka thënë se zjarri është lokalizuar nga zjarrfikësit, teksa nuk raportohet për persona të lënduar.

Në vend të ngjares është parë edhe ish-drejtori i Institutit Mjeksor Ligjor, Arsim Gërxhaliu.

Ai është shfaqur fort i mërzitur pas djegies së zyrave të këtij instituti. /Gazeta10/

NË FOKUS

gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
naim murseli
“Dy ditë besë” - Familja Ademaj i jep besë familjes Murseli
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
407385529_222349917549408_8629165754259080005_n
Naim Murseli dhe Liridona që u vra pardje, kishin aplikuar për divorc në vitin 2019, por çështja s’kishte marrë epilog
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
liridonaa
Familja e Naim Murselit anulon të pamën për Liridona Murselin