Gazeta10

Blendi Memaj: Jemi favorit absolut ta kalojmë grupin

Edhe kjo e diel është e rezervuar për emisionin “Kampionët”, me një super panel, si gjithmonë.

Të përhershmit Bekim Isufi, sonte në studio i bashkohen edhe Tahir Lushtaku, Blendi Memaj, Kushtrim Mushica dhe Kron Sadiku.

Ish-lojtari i Lirisë, Blendi Memaj foli edhe për shortin e Kosovës.

“Është një short i lehtë, andaj mendoj se jemi favorit absolut të kalojmë grupin si vendi i parë, duke lënë pas Rumaninë, si kundërshtari më i vështirë i këtij grupi” – tha ai.

Kosova do të nis eksperiencën në Ligën e Kombeve më 6 shtator 2024, pikërisht ndaj Rumanisë, me të cilën nuk kemi kujtime edhe aq të mira.

Mandej, Kosova do të ballafaqohet me Qipron dhe njërën nga Lituania ose Gjibraltari.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat