Gazeta10

Bougainville Bay Resort & SPA ju mirëpret për sezonin e ri veror!

Bougainville Bay është projektuar në mënyrë të tillë që komoditeti të ndërthuret me estetikën. I ngjason një galerie të mirfilltë arti, e ideuar për të përcjell emocion artistik tek vizitorët.

Arkitektura në stil Gaudi impresionuese, me forma që vijnë nga natyra por lëvizin bashkë me imagjinatën.

Saranda është ndër të vetmet qytete në Ballkan që ka diell në 300 ditë të vitit. Për këtë arsye Bougainville Bay kthehet në shtëpinë perfekte jo vetëm për ju, por edhe për vetë natyrën.

Dhomat ju zgjojnë me pamje nga deti Jon duke ju ofruar një eksperiencë të shkëlqyer me krevatin komod dhe dyshekun me teknologjinë më të mirë.

Bougainville Bay është një resort që mund të vizitohet nga të gjitha grupmoshat, pasi aktivitetet Indoor dhe Outdoor janë nga më të shumtat. Gjithashtu hapësirat në resort lejojnë mundësi për t’u argëtuar nga më i vogli i familjes, tek më i rrituri.

Bougainville Bay Resort & SPA është vetëm 5 minuta larg qëndrës së Sarandës dhe nga shumëllojshmëria e shërbimeve, besoj se një pjesë e mirë e pushuesve nuk largohen nga resorti, parkojnë makinën në Sokak, që duhet thënë është si një arterie e gjirit të Bougainvilleve.

3 restorante me shije të ndryshme!

Që nga mëngjesi i bollshëm, i përfshirë në qëndrim e deri në mbrëmje. Nga BluBlu Gourmet me një shërbim PREMIUM deri tek Restorant Diellza me kuzhinë mesdhetare, do të përjetoni një eksperiencë shijesh dhe ndjesish.

5 pishina!

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri