Gazeta10

Çollaku – Gashit: “Nëse Kurti është i mirë, mbaja fotografinë në shtëpi”

Përplasjet kanë vazhduar ende në mes gazetarit Ardian Çollakut dhe komentatorit të politikos Blerim Gashi në studion e emisionit “Politiko” për mosmarrëveshjen e madhe të Kurtit dhe Vuçiq.

Çollaku poashtu gjatë debatit me Gashin është shprehur që nëse Kurti është i mirë, mbaja fotografinë në shtëpi.

“Ti nuk ki të drejt si shtet mi thënë Bashkimit Evropian mos ma qit Borrellin ose Lajçakun, nuk je ti mi thënë Amerikës, ti i ke dy rrugë ose e vazhdon dialogun ose shkon në shtëpi është shumë e thjesht. Ktu nuk ki nevoj me filozofu është shumë i mirë në rregull mbaja fotografinë në shtëpi”, është shprehur ai.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri