Gazeta10

Cristiano Ronaldo bie në sexhde pas golit

Cristiano Ronaldo ka befasuar me veprimin e tij të fundit. Ai e ka festuar golin duke rënë në sexhde, në fitoren 3:2 të Al-Nassrit ndaj Al-Shababit.

Portugezi shënoi gol të bukur për epërsinë e Al-Nassr në minutën e 58-të.

Më pas, të gjithë bashkëlojtarët e shtynë atë të binte në sexhde. 38-vjeçari nuk i përket fesë myslimane.

Ishte goli i 14-të i Ronaldos në kampionatin arab.

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij