Gazeta10

Dafina Zeqiri publikon një këngë të re (VIDEO)

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Dafina Zeqiri, ka publikuar një projekt të ri muzikor, raporton Gazeta10.

Kënga e saj më e re e ka titullin “Dhimbje Dhimbje”.

Teskti i kësaj kënge është shkruar nga vet këngëtarja si dhe Gesko dhe Elien.

Dafina Zeqiri është e njohur për një numër të këngëve që kanë marrë miliona klikime. / Gazeta10

Këtu keni linkun e këngës:

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur