Gazeta10

Dardan Berisha konfirmon largimin nga Peja

Dardan Berisha nuk do të jetë më pjesë e klubit të basketbollit Peja.

Largimin nga Peja, Berisha e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Të dashur qytetarë të Pejës, tifozët Shqiponjat dhe dashamirë të basketbollit. Dua se nga ky vit nuk do të jem më pjesë e KB Pejës. Me këtë rast falenderoi nga zemra qytetarët, tifozët, bashkëlojtarët si dhe të gjithë ata që më përkrahën në rrugëtimin tim. Ishin vite të jashtëzakonshme dhe përherë do të mbesin në kujtimet e mia. Me rrespekt Dardani!” thuhet në njoftimin e Berishës.

Pas largimit nga Peja, Dardan Berisha pritet të rikthehet te Prishtina.

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri