Gazeta10

Depay afër transferimit te Juventusi

Sipas ‘Tuttosport’, Juventus dëshiron të përshpejtojë transferimin e sulmuesit holandez të Barçës, Memphis Depay

.Juventus i ka ofruar sulmuesit një kontratë prej gjashtë milionë euro në sezon plus bonuse për dy sezonet e ardhshme.

Informacioni i lartpërmendur tregon gjithashtu se Juve dëshiron të përshpejtojë operacionin në mënyrë që holandezi të jetë i disponueshëm për t’u përballur me Sampdoria të hënën e ardhshme.

Orët e ardhshme priten të jenë vendimtare për të ardhmen e Depay dhe Aubameyang tek Barcelona.

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)