Gazeta10

Destinacionet më të mira për të udhëtuar sipas Traveler’s Choice Awards

Muajt maj-shtatorë zakonisht janë muajt e ku shumica e njerëzve zgjedhin të kalojnë pushimet me më të dashurit e tyre. Për të zgjedhur destinacionin e duhur është gjithmon një procedurë stresuese sepse është vendi ku përpos do të pushoni, do të krijoni kujtime të paharrueshme.

Gazeta 10 iu sjell destinacionet më të mira të zgjedhura nga Travel’s Choice Awards.

Romë, Itali

Stamboll, Turqi

Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe

Londër, Mbretëria e Bashkuar

Kankun, Meksikë

Bali, Indonezi

Kretë, Greqi

Cabo San Lucas, Meksikë

Paris, Francë

Hurghada, Egjipt

/Gazeta 10

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)