Gazeta10

Dragusha ia cakton çmimin Lumbardh Dellovës, arrin shifër milionëshe

E diela e parë e vitit të ri 2024, sjellë para ekraneve emisionin e parë “Kampionët” me një super panelë.

Analistit tonë të përhershëm, Bekim Isufit, në studio i janë bashkuar edhe Muhamet Dragusha, Tahir Lushtaku, Bekim Shotani dhe Qëndrim Kida.

Në diskutim e sipër, Muhamet Dragusha ka folur për lojtarët e Superligës.

“Lumbardh Dellova meriton të jetë lojtari më i vlerësuar i Superligës së Kosovës, pasi po tregon paraqitje mjaft të mëdha si me Ballkanin, ashtu edhe me Kosovën”

Dragusha, tutje ia caktoi edhe çmimin lojtarit të Ballkanit.

“Për mendimin tim, Lumbardh Dellova meriton të vlerësohet me një shumë prej 2 milionë euro, një çmim qe duhet të shitet nga Ballkani” – përfundoi ai.

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët