Gazeta10

Dua Lipa viziton Manifesta 14 në Prishtinë

Dua Lipa, këngëtarja me famë ndërkombëtare, ka vizituar Manifesta 14 Prishtinë me familjen dhe miqtë e saj, raporton Gazeta10

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Twitter, asistenti për Marketing dhe Komunikim Simon Kurti, ku shfrytëzoi rastin të falenderoj këngëtaren.

Lipa vizitoi ndërhyrjet dhe ekspozitën tematike “The Grand Scheme of Things” në Grand Hotel Prishtina, si dhe ndërhyrjen e “Chiharu Shiota” në Hamamin e Madh dhe ndërhyrjen e Lee Bulit në parkingun e Pallatit të Rinisë dhe Sporteve.

Dua Lipa javën e kaluar është shpallur Ambasadore Nderi e Kosovës nga presidentja Vjosa Osmani. / Gazeta10.

https://mobile.twitter.com/simonkurti/status/1556944283097260035?fbclid=IwAR2U16uPEOK4w4-DBORdbLeHV_fBy0cj7xtcX5a_GHt6C4uv7IQfXv3Xcow

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë