Gazeta10

Dukagjin Lipa: Gërmia s’ka qenë dëshira jonë me organizu festivalin

Babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa ka thënë se Gërmia s’ka qenë dëshira tyre për organizimin e festivalit Sunny Hill, raporton Gazeta10.

Lipa ka thënë se është problematike të organizohet një festival i përmasave të tilla në këtë vend.

Tutje, Lipa ka thënë se shpreson që viteve të tjera të ketë një vend adekuat për këtë festival.

“Gërmia s’ka qenë dëshira jonë me mbajt festivalin këtë vit, është vështirë me organize një festival me përmasa të tilla në këtë vend, urojmë që kanë me organize viteve tjera në vendin adekuat”, ka thënë ai.

Sunny Hill fillon sonte ku do performojë ylli botëror, Dua Lipa. / Gazeta10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)