Gazeta10

Dy vjet Kanal10 – Arben Ahmeti: Ëndrra po bëhet realitet

Drejtori i pëgjithshëm i televizionit Kanal10 është shprehur se lansimi i dy produkteve të reja në treg, Gazeta 10 dhe Radio 10 është një ëndërr që po bëhet realitet, shkruan Gazeta10.

“Është një punë sfiduese, me shumë të papritura dhe mundime por natyrisht me një ekip fantastike e me një entuiziazëm të jashtëzakonshëm për mua është nder i madh të udhëheq këtë ekip që po mundëson që ëndrra të bëhet realitet”, ka thënë Ahmeti sot në dy vjetorin e televizionit. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë