Gazeta10

“E vërteta në 10-të”, slogani i ri i Kanal10 

Drejtori i Kanal10, Arben Ahmeti, sonte përgjatë edicionit special të emisionit “Politiko”, ka zbuluar sloganin e ri të televizionit. 

“Ajo çka do ta bëjmë më me entuziazëm dhe më me shumë dashuri se të tjerët, është informimi i drejtpërdrejtë, e vërteta në 10-të është slogani i ri i medias sonë, të cilin dua ta bëj publik për herë të parë sonte, e që është ideuar nga Xhemajl Rexha”, ka thënë Ahmeti, transmeton Gazeta10. 

Më tej, ai ka thënë se synim i Kanal10 është që të bëhet më shumë gazetari qytetare, dhe t’u qëndrojë besnik shikueseve të televizionit në çdo fshat e qytet të Kosovës./Gazeta10 

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët